Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1923
- Woonoppervlakte
- 70 m²
Van Brakelstraat 30 A is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Brakelstraat 30 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Van Brakelkwartier is €513.000. Dat komt neer op circa €7.329 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Brakelstraat 30 A is een appartement van 70 m² in de wijk Van Brakelkwartier. De buurt telt 472 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.000 inwoners per km².
Van Brakelstraat 30 A is een appartement in Van Brakelkwartier, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Brakelstraat 30 A heeft 70 m² woonoppervlakte. In Van Brakelkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Brakelstraat 30 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Van Brakelkwartier in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Van Brakelstraat 30 A in Van Brakelkwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Brakelstraat 30 A: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.5 km.