Streetview Balboaplein 16 Amsterdam

Balboaplein 16, 1057 VS Amsterdam

83 m² Bouwjaar 2004 2 kamers Label B

Balboaplein 16 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
234 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Balboaplein 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Balboaplein 16

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2970 Inwoners
1750 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1672 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Balboaplein e.o.
21% Koopwoningen
25.483 Inwoners per km²

Locatie van Balboaplein 16

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Balboaplein 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Balboaplein 16?

De prijsindicatie voor Balboaplein 16 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Balboaplein e.o. is €463.000. Dat komt neer op circa €5.578 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Balboaplein 16 zich tot de wijk Balboaplein e.o.?

Balboaplein 16 is een appartement van 83 m² in de wijk Balboaplein e.o.. De buurt telt 1.672 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.483 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Balboaplein 16?

Balboaplein 16 is een appartement in Balboaplein e.o., gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Balboaplein 16 vergeleken met de buurt?

Balboaplein 16 heeft 83 m² woonoppervlakte en 234 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Balboaplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Balboaplein 16 en wat betekent dat?

Balboaplein 16 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Balboaplein 16?

Balboaplein 16 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Balboaplein e.o.?

De wijk Balboaplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Balboaplein e.o.?

Vanuit Balboaplein 16 in Balboaplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Balboaplein e.o.?