Benedenwoning Vasco da Gamastraat 53 H Amsterdam

Vasco da Gamastraat 53 H, 1057 VJ Amsterdam

51 m² Bouwjaar 1927 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Vasco da Gamastraat 53 H is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
51 m²
Inhoud
189 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Vasco da Gamastraat 53 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vasco da Gamastraat 53 H

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
174 kWh/m²
Primaire fossiele energie
302.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.68 kg/m²

Tuin
Ja (64.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2970 Inwoners
1750 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1672 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Balboaplein e.o.
21% Koopwoningen
25.483 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vasco da Gamastraat 53 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Vasco da Gamastraat 53 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Vasco da Gamastraat 53 H?

De prijsindicatie voor Vasco da Gamastraat 53 H ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Balboaplein e.o. is €463.000. Dat komt neer op circa €9.078 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vasco da Gamastraat 53 H zich tot de wijk Balboaplein e.o.?

Vasco da Gamastraat 53 H is een benedenwoning van 51 m² in de wijk Balboaplein e.o.. De buurt telt 1.672 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.483 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vasco da Gamastraat 53 H?

Vasco da Gamastraat 53 H is een benedenwoning in Balboaplein e.o., gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vasco da Gamastraat 53 H vergeleken met de buurt?

Vasco da Gamastraat 53 H heeft 51 m² woonoppervlakte en 189 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Balboaplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vasco da Gamastraat 53 H en wat betekent dat?

Vasco da Gamastraat 53 H heeft energielabel E. Geldig tot 2034-11-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vasco da Gamastraat 53 H?

Vasco da Gamastraat 53 H heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 64 m².

Hoe is de woningmarkt in Balboaplein e.o.?

De wijk Balboaplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Balboaplein e.o.?