Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1924
- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Perceeloppervlakte
- 84 m²
Hudsonstraat 140 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en een perceel van 84 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hudsonstraat 140
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Balboaplein e.o. is €463.000. Dat komt neer op circa €10.767 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHudsonstraat 140 is een woonhuis van 43 m² in de wijk Balboaplein e.o.. De buurt telt 1.672 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.483 inwoners per km².
Hudsonstraat 140 is een woonhuis in Balboaplein e.o., gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hudsonstraat 140 heeft 43 m² woonoppervlakte. Het perceel is 84 m². In Balboaplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Balboaplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Hudsonstraat 140 in Balboaplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hudsonstraat 140: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Balboaplein e.o.: restaurant (0.1 km), cafe (0.1 km).
Een woningrapport voor Hudsonstraat 140 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Balboaplein e.o.. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1924, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.