Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
Hudsonstraat 2 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en een perceel van 122 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hudsonstraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Columbusplein e.o. is €472.000. Dat komt neer op circa €10.977 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHudsonstraat 2 is een woonhuis van 43 m² in de wijk Columbusplein e.o.. De buurt telt 1.956 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.614 inwoners per km².
Hudsonstraat 2 is een woonhuis in Columbusplein e.o., gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hudsonstraat 2 heeft 43 m² woonoppervlakte. Het perceel is 122 m². In Columbusplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Columbusplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Hudsonstraat 2 in Columbusplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hudsonstraat 2: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Columbusplein e.o.: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Hudsonstraat 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Columbusplein e.o.. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1925, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.