Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 47 m²
- Inhoud
- 141 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
Hudsonstraat 75 H is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hudsonstraat 75 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.4 kmENGLISH BELOW EXCL. G/W/E/TV/Wifi. Borg 2 maanden. Huisdieren zijn niet toegestaan. 2 slaapkamers waarvan 1 met wastafel en bad 1 woonkamer met…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Hudsonstraat 75 H ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Columbusplein e.o. is €472.000. Dat komt neer op circa €10.043 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHudsonstraat 75 H is een benedenwoning van 47 m² in de wijk Columbusplein e.o.. De buurt telt 1.956 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.614 inwoners per km².
Hudsonstraat 75 H is een benedenwoning in Columbusplein e.o., gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hudsonstraat 75 H heeft 47 m² woonoppervlakte en 141 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Columbusplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hudsonstraat 75 H heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1773.99 kg/jaar.
Hudsonstraat 75 H heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.
De wijk Columbusplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Hudsonstraat 75 H in Columbusplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.