Streetview Van Spilbergenstraat 147 2 Amsterdam

Van Spilbergenstraat 147 2, 1057 RD Amsterdam

50 m² Bouwjaar 1924 Label D

Van Spilbergenstraat 147 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €482.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
50 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Van Spilbergenstraat 147 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Spilbergenstraat 147 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
2.04
CO₂-emissie
3343.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1895 Inwoners
1155 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1114 Woningvoorraad
€482.000 Gem. woningwaarde Orteliusbuurt-Midden
29% Koopwoningen
31.079 Inwoners per km²

Locatie van Van Spilbergenstraat 147 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Spilbergenstraat 147 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Spilbergenstraat 147 2?

De gemiddelde woningwaarde in Orteliusbuurt-Midden is €482.000. Dat komt neer op circa €9.640 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Spilbergenstraat 147 2 zich tot de wijk Orteliusbuurt-Midden?

Van Spilbergenstraat 147 2 is een appartement van 50 m² in de wijk Orteliusbuurt-Midden. De buurt telt 1.114 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 31.079 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Spilbergenstraat 147 2?

Van Spilbergenstraat 147 2 is een appartement in Orteliusbuurt-Midden, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Spilbergenstraat 147 2 vergeleken met de buurt?

Van Spilbergenstraat 147 2 heeft 50 m² woonoppervlakte. In Orteliusbuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €482.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Spilbergenstraat 147 2 en wat betekent dat?

Van Spilbergenstraat 147 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-09-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 3343.82 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Orteliusbuurt-Midden?

De wijk Orteliusbuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €482.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Orteliusbuurt-Midden?

Vanuit Van Spilbergenstraat 147 2 in Orteliusbuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.