Streetview Staalmeesterslaan 351 Amsterdam

Staalmeesterslaan 351, 1057 PD Amsterdam

114 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Staalmeesterslaan 351 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
114 m²
Inhoud
273 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Staalmeesterslaan 351

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Staalmeesterslaan 351

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
78.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
107.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4.5%
CO₂-emissie
19.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1015 Inwoners
780 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
363 Woningvoorraad
€504.000 Gem. woningwaarde Rembrandtpark-Noord
3.680 Inwoners per km²

Locatie van Staalmeesterslaan 351

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Staalmeesterslaan 351

Wat is de geschatte woningwaarde van Staalmeesterslaan 351?

De gemiddelde woningwaarde in Rembrandtpark-Noord is €504.000. Dat komt neer op circa €4.421 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Staalmeesterslaan 351 zich tot de wijk Rembrandtpark-Noord?

Staalmeesterslaan 351 is een appartement van 114 m² in de wijk Rembrandtpark-Noord. De buurt telt 363 woningen. De bevolkingsdichtheid is 3.680 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Staalmeesterslaan 351?

Staalmeesterslaan 351 is een appartement in Rembrandtpark-Noord, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Staalmeesterslaan 351 vergeleken met de buurt?

Staalmeesterslaan 351 heeft 114 m² woonoppervlakte en 273 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Rembrandtpark-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Staalmeesterslaan 351 en wat betekent dat?

Staalmeesterslaan 351 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-06-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Staalmeesterslaan 351?

Staalmeesterslaan 351 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rembrandtpark-Noord?

De wijk Rembrandtpark-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rembrandtpark-Noord?

Vanuit Staalmeesterslaan 351 in Rembrandtpark-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.