Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1912
- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 100 m²
- Inhoud
- 315 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Slatuinenweg 51 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m², een perceel van 100 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €593.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Slatuinenweg 51
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
0.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kortenaerkwartier is €593.000. Dat komt neer op circa €6.816 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSlatuinenweg 51 is een woonhuis van 87 m² in de wijk Kortenaerkwartier. De buurt telt 1.078 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.093 inwoners per km².
Slatuinenweg 51 is een woonhuis in Kortenaerkwartier, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Slatuinenweg 51 heeft 87 m² woonoppervlakte en 315 m³ inhoud. Het perceel is 100 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Kortenaerkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €593.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Slatuinenweg 51 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-12-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4135.86 kg/jaar.
Slatuinenweg 51 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Kortenaerkwartier in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €593.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Slatuinenweg 51 in Kortenaerkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.