Bovenwoning (appartement) Kortenaerstraat 29 D Amsterdam

Kortenaerstraat 29 D, 1057 JM Amsterdam

31 m² Bouwjaar 1906 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Kortenaerstraat 29 D is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 31 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €593.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
31 m²
Inhoud
103 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Kortenaerstraat 29 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kortenaerstraat 29 D

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2220 Inwoners
1205 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1078 Woningvoorraad
€593.000 Gem. woningwaarde Kortenaerkwartier
30% Koopwoningen
23.093 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kortenaerstraat 29 D

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kortenaerstraat 29 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Kortenaerstraat 29 D?

De prijsindicatie voor Kortenaerstraat 29 D ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Kortenaerkwartier is €593.000. Dat komt neer op circa €19.129 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kortenaerstraat 29 D zich tot de wijk Kortenaerkwartier?

Kortenaerstraat 29 D is een bovenwoning (appartement) van 31 m² in de wijk Kortenaerkwartier. De buurt telt 1.078 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.093 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kortenaerstraat 29 D?

Kortenaerstraat 29 D is een bovenwoning (appartement) in Kortenaerkwartier, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kortenaerstraat 29 D vergeleken met de buurt?

Kortenaerstraat 29 D heeft 31 m² woonoppervlakte en 103 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Kortenaerkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €593.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kortenaerstraat 29 D en wat betekent dat?

Kortenaerstraat 29 D heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Kortenaerstraat 29 D?

Kortenaerstraat 29 D heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kortenaerkwartier?

De wijk Kortenaerkwartier in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €593.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortenaerkwartier?

Vanuit Kortenaerstraat 29 D in Kortenaerkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.