Streetview Kortenaerstraat 21 H Amsterdam

Kortenaerstraat 21 H, 1057 JL Amsterdam

141 m² Bouwjaar 1923 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Kortenaerstraat 21 H is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €593.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
141 m²
Inhoud
451 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kortenaerstraat 21 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kortenaerstraat 21 H

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.33 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2220 Inwoners
1205 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1078 Woningvoorraad
€593.000 Gem. woningwaarde Kortenaerkwartier
30% Koopwoningen
23.093 Inwoners per km²

Locatie van Kortenaerstraat 21 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kortenaerstraat 21 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Kortenaerstraat 21 H?

De gemiddelde woningwaarde in Kortenaerkwartier is €593.000. Dat komt neer op circa €4.206 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kortenaerstraat 21 H zich tot de wijk Kortenaerkwartier?

Kortenaerstraat 21 H is een appartement van 141 m² in de wijk Kortenaerkwartier. De buurt telt 1.078 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.093 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kortenaerstraat 21 H?

Kortenaerstraat 21 H is een appartement in Kortenaerkwartier, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kortenaerstraat 21 H vergeleken met de buurt?

Kortenaerstraat 21 H heeft 141 m² woonoppervlakte en 451 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kortenaerkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €593.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kortenaerstraat 21 H en wat betekent dat?

Kortenaerstraat 21 H heeft energielabel B. Geldig tot 2031-09-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kortenaerstraat 21 H?

Kortenaerstraat 21 H heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kortenaerkwartier?

De wijk Kortenaerkwartier in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €593.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortenaerkwartier?

Vanuit Kortenaerstraat 21 H in Kortenaerkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.