Bovenwoning Chasséstraat 52 3 Amsterdam

Chasséstraat 52 3, 1057 JH Amsterdam

120 m² Bouwjaar 1923 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Chasséstraat 52 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €593.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
120 m²
Inhoud
311 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€855.000 tot €955.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Chasséstraat 52 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Chasséstraat 52 3

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
174.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
236.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.23 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2220 Inwoners
1205 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1078 Woningvoorraad
€593.000 Gem. woningwaarde Kortenaerkwartier
30% Koopwoningen
23.093 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Chasséstraat 52 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Chasséstraat 52 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Chasséstraat 52 3?

De prijsindicatie voor Chasséstraat 52 3 ligt rond €855.000 tot €955.000. De gemiddelde woningwaarde in Kortenaerkwartier is €593.000. Dat komt neer op circa €4.942 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Chasséstraat 52 3 zich tot de wijk Kortenaerkwartier?

Chasséstraat 52 3 is een bovenwoning van 120 m² in de wijk Kortenaerkwartier. De buurt telt 1.078 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.093 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Chasséstraat 52 3?

Chasséstraat 52 3 is een bovenwoning in Kortenaerkwartier, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Chasséstraat 52 3 vergeleken met de buurt?

Chasséstraat 52 3 heeft 120 m² woonoppervlakte en 311 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kortenaerkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €593.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Chasséstraat 52 3 en wat betekent dat?

Chasséstraat 52 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Chasséstraat 52 3?

Chasséstraat 52 3 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kortenaerkwartier?

De wijk Kortenaerkwartier in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €593.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortenaerkwartier?

Vanuit Chasséstraat 52 3 in Kortenaerkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.