Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Inhoud
- 403 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Baarsjesweg 195 A is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en 5 kamers. Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €537.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Baarsjesweg 195 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Wester Quartier is €537.000. Dat komt neer op circa €4.262 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBaarsjesweg 195 A is een appartement van 126 m² in de wijk De Wester Quartier. De buurt telt 864 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.699 inwoners per km².
Baarsjesweg 195 A is een appartement in De Wester Quartier, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Baarsjesweg 195 A heeft 126 m² woonoppervlakte en 403 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Wester Quartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €537.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Baarsjesweg 195 A heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Baarsjesweg 195 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk De Wester Quartier in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €537.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Baarsjesweg 195 A in De Wester Quartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Baarsjesweg 195 A: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.5 km.