Streetview Baarsjesweg 142 B Amsterdam

Baarsjesweg 142 B, 1057 HM Amsterdam

121 m² Bouwjaar 1997 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Baarsjesweg 142 B is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €593.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
121 m²
Inhoud
375 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Baarsjesweg 142 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baarsjesweg 142 B

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2220 Inwoners
1205 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1078 Woningvoorraad
€593.000 Gem. woningwaarde Kortenaerkwartier
30% Koopwoningen
23.093 Inwoners per km²

Locatie van Baarsjesweg 142 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Baarsjesweg 142 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Baarsjesweg 142 B?

De prijsindicatie voor Baarsjesweg 142 B ligt rond €565.000 tot €665.000. De gemiddelde woningwaarde in Kortenaerkwartier is €593.000. Dat komt neer op circa €4.901 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baarsjesweg 142 B zich tot de wijk Kortenaerkwartier?

Baarsjesweg 142 B is een appartement van 121 m² in de wijk Kortenaerkwartier. De buurt telt 1.078 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.093 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baarsjesweg 142 B?

Baarsjesweg 142 B is een appartement in Kortenaerkwartier, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Baarsjesweg 142 B vergeleken met de buurt?

Baarsjesweg 142 B heeft 121 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kortenaerkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €593.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baarsjesweg 142 B en wat betekent dat?

Baarsjesweg 142 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Baarsjesweg 142 B?

Baarsjesweg 142 B heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kortenaerkwartier?

De wijk Kortenaerkwartier in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €593.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortenaerkwartier?

Vanuit Baarsjesweg 142 B in Kortenaerkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.