Bovenwoning (appartement) Van Speijkstraat 150 3 Amsterdam

Van Speijkstraat 150 3, 1057 HK Amsterdam

81 m² Bouwjaar 1923 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Van Speijkstraat 150 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €593.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
252 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€775.000 tot €875.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Van Speijkstraat 150 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Speijkstraat 150 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
114.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.8 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2220 Inwoners
1205 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1078 Woningvoorraad
€593.000 Gem. woningwaarde Kortenaerkwartier
30% Koopwoningen
23.093 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Speijkstraat 150 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Speijkstraat 150 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Speijkstraat 150 3?

De prijsindicatie voor Van Speijkstraat 150 3 ligt rond €775.000 tot €875.000. De gemiddelde woningwaarde in Kortenaerkwartier is €593.000. Dat komt neer op circa €7.321 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Speijkstraat 150 3 zich tot de wijk Kortenaerkwartier?

Van Speijkstraat 150 3 is een bovenwoning (appartement) van 81 m² in de wijk Kortenaerkwartier. De buurt telt 1.078 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.093 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Speijkstraat 150 3?

Van Speijkstraat 150 3 is een bovenwoning (appartement) in Kortenaerkwartier, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Speijkstraat 150 3 vergeleken met de buurt?

Van Speijkstraat 150 3 heeft 81 m² woonoppervlakte en 252 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Kortenaerkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €593.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Speijkstraat 150 3 en wat betekent dat?

Van Speijkstraat 150 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Speijkstraat 150 3?

Van Speijkstraat 150 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kortenaerkwartier?

De wijk Kortenaerkwartier in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €593.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortenaerkwartier?