Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1923
- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Inhoud
- 280 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
- Badkamers
- 1
- Ligging
- on_quiet_road, on_navigable_waterway, by_water, in_residential_district, unobstructed_view
Van Speijkstraat 2 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €537.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Speijkstraat 2 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1.1 km- NOT SUITABLE FOR SHARING - Bright and charming double apartment on an unique corner location, a town house with feeling of space through the…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in De Wester Quartier is €537.000. Dat komt neer op circa €4.795 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Speijkstraat 2 3 is een bovenwoning van 112 m² in de wijk De Wester Quartier. De buurt telt 864 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.699 inwoners per km².
Van Speijkstraat 2 3 is een bovenwoning in De Wester Quartier, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Speijkstraat 2 3 heeft 112 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Wester Quartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €537.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Speijkstraat 2 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-02-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.61 kg/jaar.
Van Speijkstraat 2 3 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk De Wester Quartier in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €537.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Van Speijkstraat 2 3 in De Wester Quartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.