Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1926
- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Inhoud
- 199 m³
- Kamers
- 3
Admiralengracht 46 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Admiralengracht 46 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.2 kmDe prijsindicatie voor Admiralengracht 46 2 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Brakelkwartier is €513.000. Dat komt neer op circa €8.550 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdmiralengracht 46 2 is een appartement van 60 m² in de wijk Van Brakelkwartier. De buurt telt 472 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.000 inwoners per km².
Admiralengracht 46 2 is een appartement in Van Brakelkwartier, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Admiralengracht 46 2 heeft 60 m² woonoppervlakte en 199 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Van Brakelkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Admiralengracht 46 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-06-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2345.08 kg/jaar.
Admiralengracht 46 2 heeft 3 kamers.
De wijk Van Brakelkwartier in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Admiralengracht 46 2 in Van Brakelkwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.