Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Inhoud
- 208 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Admiralengracht 40 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Admiralengracht 40 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.2 kmDe prijsindicatie voor Admiralengracht 40 2 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Brakelkwartier is €513.000. Dat komt neer op circa €7.892 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdmiralengracht 40 2 is een appartement van 65 m² in de wijk Van Brakelkwartier. De buurt telt 472 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.000 inwoners per km².
Admiralengracht 40 2 is een appartement in Van Brakelkwartier, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Admiralengracht 40 2 heeft 65 m² woonoppervlakte en 208 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Van Brakelkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Admiralengracht 40 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-03-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2808.63 kg/jaar.
Admiralengracht 40 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Van Brakelkwartier in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Admiralengracht 40 2 in Van Brakelkwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.