Bovenwoning (appartement) Hoofdweg 216 3 Amsterdam

Hoofdweg 216 3, 1057 DE Amsterdam

58 m² Bouwjaar 1924 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Hoofdweg 216 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
181 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hoofdweg 216 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoofdweg 216 3

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
302.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
404.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
74.03 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3415 Inwoners
2005 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1956 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde Columbusplein e.o.
16% Koopwoningen
23.614 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoofdweg 216 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hoofdweg 216 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoofdweg 216 3?

De prijsindicatie voor Hoofdweg 216 3 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Columbusplein e.o. is €472.000. Dat komt neer op circa €8.138 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoofdweg 216 3 zich tot de wijk Columbusplein e.o.?

Hoofdweg 216 3 is een bovenwoning (appartement) van 58 m² in de wijk Columbusplein e.o.. De buurt telt 1.956 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.614 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoofdweg 216 3?

Hoofdweg 216 3 is een bovenwoning (appartement) in Columbusplein e.o., gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoofdweg 216 3 vergeleken met de buurt?

Hoofdweg 216 3 heeft 58 m² woonoppervlakte en 181 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Columbusplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoofdweg 216 3 en wat betekent dat?

Hoofdweg 216 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-04-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 74.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoofdweg 216 3?

Hoofdweg 216 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Columbusplein e.o.?

De wijk Columbusplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Columbusplein e.o.?