Tussenverdieping Hoofdweg 154 3 Amsterdam

Hoofdweg 154 3, 1057 DB Amsterdam

59 m² Bouwjaar 1924 2 kamers 1 slaapkamers Label A+

Hoofdweg 154 3 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en 2 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
59 m²
Inhoud
159 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hoofdweg 154 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoofdweg 154 3

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
177.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
92.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
65.6%
CO₂-emissie
18.88 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3415 Inwoners
2005 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1956 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde Columbusplein e.o.
16% Koopwoningen
23.614 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoofdweg 154 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hoofdweg 154 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoofdweg 154 3?

De prijsindicatie voor Hoofdweg 154 3 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Columbusplein e.o. is €472.000. Dat komt neer op circa €8.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoofdweg 154 3 zich tot de wijk Columbusplein e.o.?

Hoofdweg 154 3 is een tussenverdieping van 59 m² in de wijk Columbusplein e.o.. De buurt telt 1.956 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.614 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoofdweg 154 3?

Hoofdweg 154 3 is een tussenverdieping in Columbusplein e.o., gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoofdweg 154 3 vergeleken met de buurt?

Hoofdweg 154 3 heeft 59 m² woonoppervlakte en 159 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Columbusplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoofdweg 154 3 en wat betekent dat?

Hoofdweg 154 3 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-10-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoofdweg 154 3?

Hoofdweg 154 3 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Columbusplein e.o.?

De wijk Columbusplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Columbusplein e.o.?

Vanuit Hoofdweg 154 3 in Columbusplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.