Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Inhoud
- 155 m³
- Kamers
- 3
Hoofdweg 275 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €482.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoofdweg 275 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Orteliusbuurt-Midden is €482.000. Dat komt neer op circa €8.607 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoofdweg 275 2 is een appartement van 56 m² in de wijk Orteliusbuurt-Midden. De buurt telt 1.114 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 31.079 inwoners per km².
Hoofdweg 275 2 is een appartement in Orteliusbuurt-Midden, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hoofdweg 275 2 heeft 56 m² woonoppervlakte en 155 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Orteliusbuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €482.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hoofdweg 275 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.34 kg/jaar.
Hoofdweg 275 2 heeft 3 kamers.
De wijk Orteliusbuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €482.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Hoofdweg 275 2 in Orteliusbuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hoofdweg 275 2: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.8 km.