Streetview Orteliusstraat 100 1 Amsterdam

Orteliusstraat 100 1, 1057 BE Amsterdam

48 m² Bouwjaar 1935 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Orteliusstraat 100 1 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €482.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
164 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Orteliusstraat 100 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Orteliusstraat 100 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
133.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1895 Inwoners
1155 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1114 Woningvoorraad
€482.000 Gem. woningwaarde Orteliusbuurt-Midden
29% Koopwoningen
31.079 Inwoners per km²

Locatie van Orteliusstraat 100 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Orteliusstraat 100 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Orteliusstraat 100 1?

De gemiddelde woningwaarde in Orteliusbuurt-Midden is €482.000. Dat komt neer op circa €10.042 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Orteliusstraat 100 1 zich tot de wijk Orteliusbuurt-Midden?

Orteliusstraat 100 1 is een appartement van 48 m² in de wijk Orteliusbuurt-Midden. De buurt telt 1.114 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 31.079 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Orteliusstraat 100 1?

Orteliusstraat 100 1 is een appartement in Orteliusbuurt-Midden, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Orteliusstraat 100 1 vergeleken met de buurt?

Orteliusstraat 100 1 heeft 48 m² woonoppervlakte en 164 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Orteliusbuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €482.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Orteliusstraat 100 1 en wat betekent dat?

Orteliusstraat 100 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Orteliusstraat 100 1?

Orteliusstraat 100 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Orteliusbuurt-Midden?

De wijk Orteliusbuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €482.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Orteliusbuurt-Midden?