Streetview Orteliusstraat 52 2 Amsterdam

Orteliusstraat 52 2, 1057 BC Amsterdam

87 m² Bouwjaar 1937 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Orteliusstraat 52 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €465.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
288 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Orteliusstraat 52 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Orteliusstraat 52 2

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1865 Inwoners
1105 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1068 Woningvoorraad
€465.000 Gem. woningwaarde Orteliusbuurt-Zuid
26% Koopwoningen
24.238 Inwoners per km²

Locatie van Orteliusstraat 52 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Orteliusstraat 52 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Orteliusstraat 52 2?

De gemiddelde woningwaarde in Orteliusbuurt-Zuid is €465.000. Dat komt neer op circa €5.345 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Orteliusstraat 52 2 zich tot de wijk Orteliusbuurt-Zuid?

Orteliusstraat 52 2 is een appartement van 87 m² in de wijk Orteliusbuurt-Zuid. De buurt telt 1.068 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.238 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Orteliusstraat 52 2?

Orteliusstraat 52 2 is een appartement in Orteliusbuurt-Zuid, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Orteliusstraat 52 2 vergeleken met de buurt?

Orteliusstraat 52 2 heeft 87 m² woonoppervlakte en 288 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Orteliusbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €465.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Orteliusstraat 52 2 en wat betekent dat?

Orteliusstraat 52 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-11-25. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Orteliusstraat 52 2?

Orteliusstraat 52 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Orteliusbuurt-Zuid?

De wijk Orteliusbuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €465.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Orteliusbuurt-Zuid?

Vanuit Orteliusstraat 52 2 in Orteliusbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.