Benedenwoning Orteliuskade 50 H Amsterdam

Orteliuskade 50 H, 1057 AJ Amsterdam

61 m² Bouwjaar 1940 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Orteliuskade 50 H is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €482.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
232 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Orteliuskade 50 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Orteliuskade 50 H

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
157.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
240.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1895 Inwoners
1155 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1114 Woningvoorraad
€482.000 Gem. woningwaarde Orteliusbuurt-Midden
29% Koopwoningen
31.079 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Orteliuskade 50 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Orteliuskade 50 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Orteliuskade 50 H?

De prijsindicatie voor Orteliuskade 50 H ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Orteliusbuurt-Midden is €482.000. Dat komt neer op circa €7.902 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Orteliuskade 50 H zich tot de wijk Orteliusbuurt-Midden?

Orteliuskade 50 H is een benedenwoning van 61 m² in de wijk Orteliusbuurt-Midden. De buurt telt 1.114 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 31.079 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Orteliuskade 50 H?

Orteliuskade 50 H is een benedenwoning in Orteliusbuurt-Midden, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Orteliuskade 50 H vergeleken met de buurt?

Orteliuskade 50 H heeft 61 m² woonoppervlakte en 232 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Orteliusbuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €482.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Orteliuskade 50 H en wat betekent dat?

Orteliuskade 50 H heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Orteliuskade 50 H?

Orteliuskade 50 H heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Orteliusbuurt-Midden?

De wijk Orteliusbuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €482.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Orteliusbuurt-Midden?

Vanuit Orteliuskade 50 H in Orteliusbuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.