Streetview Orteliuskade 26 3 Amsterdam

Orteliuskade 26 3, 1057 AD Amsterdam

55 m² Bouwjaar 1939 2 kamers Label G

Orteliuskade 26 3 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €465.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
215 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Orteliuskade 26 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Orteliuskade 26 3

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1865 Inwoners
1105 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1068 Woningvoorraad
€465.000 Gem. woningwaarde Orteliusbuurt-Zuid
26% Koopwoningen
24.238 Inwoners per km²

Locatie van Orteliuskade 26 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Orteliuskade 26 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Orteliuskade 26 3?

De gemiddelde woningwaarde in Orteliusbuurt-Zuid is €465.000. Dat komt neer op circa €8.455 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Orteliuskade 26 3 zich tot de wijk Orteliusbuurt-Zuid?

Orteliuskade 26 3 is een appartement van 55 m² in de wijk Orteliusbuurt-Zuid. De buurt telt 1.068 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.238 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Orteliuskade 26 3?

Orteliuskade 26 3 is een appartement in Orteliusbuurt-Zuid, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Orteliuskade 26 3 vergeleken met de buurt?

Orteliuskade 26 3 heeft 55 m² woonoppervlakte en 215 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Orteliusbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €465.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Orteliuskade 26 3 en wat betekent dat?

Orteliuskade 26 3 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Orteliuskade 26 3?

Orteliuskade 26 3 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Orteliusbuurt-Zuid?

De wijk Orteliusbuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €465.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Orteliusbuurt-Zuid?

Vanuit Orteliuskade 26 3 in Orteliusbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.