Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1933
- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Inhoud
- 314 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
De Rijpgracht 19 3 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €496.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Rijpgracht 19 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Landlust-Zuid is €496.000. Dat komt neer op circa €4.911 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Rijpgracht 19 3 is een appartement van 101 m² in de wijk Landlust-Zuid. De buurt telt 2.266 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.724 inwoners per km².
De Rijpgracht 19 3 is een appartement in Landlust-Zuid, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
De Rijpgracht 19 3 heeft 101 m² woonoppervlakte en 314 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Landlust-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €496.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De Rijpgracht 19 3 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-08-13. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De Rijpgracht 19 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Landlust-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €496.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit De Rijpgracht 19 3 in Landlust-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Rijpgracht 19 3: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.