Bovenwoning (appartement) Reinier Claeszenstraat 75 4 Amsterdam

Reinier Claeszenstraat 75 4, 1056 WH Amsterdam

58 m² Bouwjaar 1931 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Reinier Claeszenstraat 75 4 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €578.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
250 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Reinier Claeszenstraat 75 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reinier Claeszenstraat 75 4

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3130 Inwoners
1770 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1626 Woningvoorraad
€578.000 Gem. woningwaarde Trompbuurt
32% Koopwoningen
25.430 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Reinier Claeszenstraat 75 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Reinier Claeszenstraat 75 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Reinier Claeszenstraat 75 4?

De prijsindicatie voor Reinier Claeszenstraat 75 4 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Trompbuurt is €578.000. Dat komt neer op circa €9.966 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reinier Claeszenstraat 75 4 zich tot de wijk Trompbuurt?

Reinier Claeszenstraat 75 4 is een bovenwoning (appartement) van 58 m² in de wijk Trompbuurt. De buurt telt 1.626 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.430 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reinier Claeszenstraat 75 4?

Reinier Claeszenstraat 75 4 is een bovenwoning (appartement) in Trompbuurt, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Reinier Claeszenstraat 75 4 vergeleken met de buurt?

Reinier Claeszenstraat 75 4 heeft 58 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Trompbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €578.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reinier Claeszenstraat 75 4 en wat betekent dat?

Reinier Claeszenstraat 75 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Reinier Claeszenstraat 75 4?

Reinier Claeszenstraat 75 4 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Trompbuurt?

De wijk Trompbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €578.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Trompbuurt?