Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1919
- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Inhoud
- 628 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €1.350.000 tot €1.600.000
Reinier Claeszenstraat 17 H is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €578.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Reinier Claeszenstraat 17 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1 kmUNIEK FAMILIEHUIS (171 M2) MET MAAR LIEFST DRIE GROTE SLAAPKAMERS EN EEN GIGANITSCHE TUIN OP HET ZUIDWESTEN (110 M2), EEN ZELDZAME PAREL IN AMSTERDAM…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Reinier Claeszenstraat 17 H ligt rond €1.350.000 tot €1.600.000. De gemiddelde woningwaarde in Trompbuurt is €578.000. Dat komt neer op circa €3.380 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenReinier Claeszenstraat 17 H is een benedenwoning van 171 m² in de wijk Trompbuurt. De buurt telt 1.626 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.430 inwoners per km².
Reinier Claeszenstraat 17 H is een benedenwoning in Trompbuurt, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Reinier Claeszenstraat 17 H heeft 171 m² woonoppervlakte en 628 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Trompbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €578.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Reinier Claeszenstraat 17 H heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.94 kg/jaar.
Reinier Claeszenstraat 17 H heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 110 m². Er is een balkon.
De wijk Trompbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €578.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Reinier Claeszenstraat 17 H in Trompbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.