Maisonnette (appartement) Krommertstraat 17 Amsterdam

Krommertstraat 17, 1056 TS Amsterdam

109 m² Bouwjaar 2008 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Krommertstraat 17 is een maisonnette (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €510.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
109 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€800.000 tot €900.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met overig
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Krommertstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Krommertstraat 17

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
71.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
135.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.89 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1835 Inwoners
1095 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1041 Woningvoorraad
€510.000 Gem. woningwaarde Pieter van der Doesbuurt
18% Koopwoningen
25.746 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Krommertstraat 17

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Krommertstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Krommertstraat 17?

De prijsindicatie voor Krommertstraat 17 ligt rond €800.000 tot €900.000. De gemiddelde woningwaarde in Pieter van der Doesbuurt is €510.000. Dat komt neer op circa €4.679 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Krommertstraat 17 zich tot de wijk Pieter van der Doesbuurt?

Krommertstraat 17 is een maisonnette (appartement) van 109 m² in de wijk Pieter van der Doesbuurt. De buurt telt 1.041 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.746 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Krommertstraat 17?

Krommertstraat 17 is een maisonnette (appartement) in Pieter van der Doesbuurt, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Krommertstraat 17 vergeleken met de buurt?

Krommertstraat 17 heeft 109 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Pieter van der Doesbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €510.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Krommertstraat 17 en wat betekent dat?

Krommertstraat 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Krommertstraat 17?

Krommertstraat 17 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Pieter van der Doesbuurt?

De wijk Pieter van der Doesbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €510.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pieter van der Doesbuurt?