Bovenwoning (appartement) Cornelis Dirkszstraat 3 1 Amsterdam

Cornelis Dirkszstraat 3 1, 1056 TM Amsterdam

57 m² Bouwjaar 1937 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Cornelis Dirkszstraat 3 1 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €510.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
57 m²
Inhoud
176 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Cornelis Dirkszstraat 3 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cornelis Dirkszstraat 3 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
106.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.27 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1835 Inwoners
1095 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1041 Woningvoorraad
€510.000 Gem. woningwaarde Pieter van der Doesbuurt
18% Koopwoningen
25.746 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cornelis Dirkszstraat 3 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Cornelis Dirkszstraat 3 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelis Dirkszstraat 3 1?

De prijsindicatie voor Cornelis Dirkszstraat 3 1 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Pieter van der Doesbuurt is €510.000. Dat komt neer op circa €8.947 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelis Dirkszstraat 3 1 zich tot de wijk Pieter van der Doesbuurt?

Cornelis Dirkszstraat 3 1 is een bovenwoning (appartement) van 57 m² in de wijk Pieter van der Doesbuurt. De buurt telt 1.041 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.746 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelis Dirkszstraat 3 1?

Cornelis Dirkszstraat 3 1 is een bovenwoning (appartement) in Pieter van der Doesbuurt, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Cornelis Dirkszstraat 3 1 vergeleken met de buurt?

Cornelis Dirkszstraat 3 1 heeft 57 m² woonoppervlakte en 176 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Pieter van der Doesbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €510.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cornelis Dirkszstraat 3 1 en wat betekent dat?

Cornelis Dirkszstraat 3 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cornelis Dirkszstraat 3 1?

Cornelis Dirkszstraat 3 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Pieter van der Doesbuurt?

De wijk Pieter van der Doesbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €510.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.