Streetview Orteliusstraat 238 2 Amsterdam

Orteliusstraat 238 2, 1056 PJ Amsterdam

52 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Orteliusstraat 238 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
181 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Orteliusstraat 238 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Orteliusstraat 238 2

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1330 Inwoners
815 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
778 Woningvoorraad
€454.000 Gem. woningwaarde Orteliusbuurt-Noord
29% Koopwoningen
31.131 Inwoners per km²

Locatie van Orteliusstraat 238 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Orteliusstraat 238 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Orteliusstraat 238 2?

De prijsindicatie voor Orteliusstraat 238 2 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Orteliusbuurt-Noord is €454.000. Dat komt neer op circa €8.731 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Orteliusstraat 238 2 zich tot de wijk Orteliusbuurt-Noord?

Orteliusstraat 238 2 is een appartement van 52 m² in de wijk Orteliusbuurt-Noord. De buurt telt 778 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 31.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Orteliusstraat 238 2?

Orteliusstraat 238 2 is een appartement in Orteliusbuurt-Noord, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Orteliusstraat 238 2 vergeleken met de buurt?

Orteliusstraat 238 2 heeft 52 m² woonoppervlakte en 181 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Orteliusbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Orteliusstraat 238 2 en wat betekent dat?

Orteliusstraat 238 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-04-26. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Orteliusstraat 238 2?

Orteliusstraat 238 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Orteliusbuurt-Noord?

De wijk Orteliusbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Orteliusbuurt-Noord?

Vanuit Orteliusstraat 238 2 in Orteliusbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.