Streetview Orteliusstraat 214 2 Amsterdam

Orteliusstraat 214 2, 1056 PG Amsterdam

49 m² Bouwjaar 1927 Label C

Orteliusstraat 214 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
49 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Orteliusstraat 214 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Orteliusstraat 214 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
140.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
242.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.65 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1330 Inwoners
815 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
778 Woningvoorraad
€454.000 Gem. woningwaarde Orteliusbuurt-Noord
29% Koopwoningen
31.131 Inwoners per km²

Locatie van Orteliusstraat 214 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Orteliusstraat 214 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Orteliusstraat 214 2?

De gemiddelde woningwaarde in Orteliusbuurt-Noord is €454.000. Dat komt neer op circa €9.265 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Orteliusstraat 214 2 zich tot de wijk Orteliusbuurt-Noord?

Orteliusstraat 214 2 is een appartement van 49 m² in de wijk Orteliusbuurt-Noord. De buurt telt 778 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 31.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Orteliusstraat 214 2?

Orteliusstraat 214 2 is een appartement in Orteliusbuurt-Noord, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Orteliusstraat 214 2 vergeleken met de buurt?

Orteliusstraat 214 2 heeft 49 m² woonoppervlakte. In Orteliusbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Orteliusstraat 214 2 en wat betekent dat?

Orteliusstraat 214 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.65 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Orteliusbuurt-Noord?

De wijk Orteliusbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Orteliusbuurt-Noord?

Vanuit Orteliusstraat 214 2 in Orteliusbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.