Tussenverdieping (appartement) Orteliusstraat 289 3A Amsterdam

Orteliusstraat 289 3A, 1056 NX Amsterdam

35 m² Bouwjaar 1927 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Orteliusstraat 289 3A is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 35 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €485.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
35 m²
Inhoud
117 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Orteliusstraat 289 3A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Orteliusstraat 289 3A

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
125.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
224.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.72 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1750 Inwoners
995 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
931 Woningvoorraad
€485.000 Gem. woningwaarde Robert Scottbuurt-Oost
30% Koopwoningen
26.388 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Orteliusstraat 289 3A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Orteliusstraat 289 3A

Wat is de geschatte woningwaarde van Orteliusstraat 289 3A?

De prijsindicatie voor Orteliusstraat 289 3A ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Robert Scottbuurt-Oost is €485.000. Dat komt neer op circa €13.857 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Orteliusstraat 289 3A zich tot de wijk Robert Scottbuurt-Oost?

Orteliusstraat 289 3A is een tussenverdieping (appartement) van 35 m² in de wijk Robert Scottbuurt-Oost. De buurt telt 931 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Orteliusstraat 289 3A?

Orteliusstraat 289 3A is een tussenverdieping (appartement) in Robert Scottbuurt-Oost, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Orteliusstraat 289 3A vergeleken met de buurt?

Orteliusstraat 289 3A heeft 35 m² woonoppervlakte en 117 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Robert Scottbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €485.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Orteliusstraat 289 3A en wat betekent dat?

Orteliusstraat 289 3A heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Orteliusstraat 289 3A?

Orteliusstraat 289 3A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Robert Scottbuurt-Oost?

De wijk Robert Scottbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €485.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.