Bovenwoning (appartement) Geuzenkade 20 1 Amsterdam

Geuzenkade 20 1, 1056 KJ Amsterdam

52 m² Bouwjaar 1934 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Geuzenkade 20 1 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
179 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €535.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, aan water, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Geuzenkade 20 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Geuzenkade 20 1

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1660 Inwoners
1115 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1083 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Geuzenhofbuurt
44% Koopwoningen
20.455 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Geuzenkade 20 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Geuzenkade 20 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Geuzenkade 20 1?

De prijsindicatie voor Geuzenkade 20 1 ligt rond €435.000 tot €535.000. De gemiddelde woningwaarde in Geuzenhofbuurt is €471.000. Dat komt neer op circa €9.058 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geuzenkade 20 1 zich tot de wijk Geuzenhofbuurt?

Geuzenkade 20 1 is een bovenwoning (appartement) van 52 m² in de wijk Geuzenhofbuurt. De buurt telt 1.083 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.455 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geuzenkade 20 1?

Geuzenkade 20 1 is een bovenwoning (appartement) in Geuzenhofbuurt, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Geuzenkade 20 1 vergeleken met de buurt?

Geuzenkade 20 1 heeft 52 m² woonoppervlakte en 179 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Geuzenhofbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Geuzenkade 20 1 en wat betekent dat?

Geuzenkade 20 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-09-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Geuzenkade 20 1?

Geuzenkade 20 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Geuzenhofbuurt?

De wijk Geuzenhofbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geuzenhofbuurt?

Vanuit Geuzenkade 20 1 in Geuzenhofbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2 km.