Streetview Adriaan van Bergenstraat 2 2 Amsterdam

Adriaan van Bergenstraat 2 2, 1056 JW Amsterdam

58 m² Bouwjaar 1933

Adriaan van Bergenstraat 2 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
58 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Adriaan van Bergenstraat 2 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1660 Inwoners
1115 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1083 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Geuzenhofbuurt
44% Koopwoningen
20.455 Inwoners per km²

Locatie van Adriaan van Bergenstraat 2 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Adriaan van Bergenstraat 2 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Adriaan van Bergenstraat 2 2?

De prijsindicatie voor Adriaan van Bergenstraat 2 2 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Geuzenhofbuurt is €471.000. Dat komt neer op circa €8.121 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Adriaan van Bergenstraat 2 2 zich tot de wijk Geuzenhofbuurt?

Adriaan van Bergenstraat 2 2 is een appartement van 58 m² in de wijk Geuzenhofbuurt. De buurt telt 1.083 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.455 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Adriaan van Bergenstraat 2 2?

Adriaan van Bergenstraat 2 2 is een appartement in Geuzenhofbuurt, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Adriaan van Bergenstraat 2 2 vergeleken met de buurt?

Adriaan van Bergenstraat 2 2 heeft 58 m² woonoppervlakte. In Geuzenhofbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Geuzenhofbuurt?

De wijk Geuzenhofbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geuzenhofbuurt?

Vanuit Adriaan van Bergenstraat 2 2 in Geuzenhofbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Geuzenhofbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Adriaan van Bergenstraat 2 2: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Geuzenhofbuurt?

Recreatie nabij Geuzenhofbuurt: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).