Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1914
- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 174 m²
Maarten Harpertszoon Trompstraat 39 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m² en een perceel van 174 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €578.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Maarten Harpertszoon Trompstraat 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Trompbuurt is €578.000. Dat komt neer op circa €3.932 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMaarten Harpertszoon Trompstraat 39 is een appartement van 147 m² in de wijk Trompbuurt. De buurt telt 1.626 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.430 inwoners per km².
Maarten Harpertszoon Trompstraat 39 is een appartement in Trompbuurt, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Maarten Harpertszoon Trompstraat 39 heeft 147 m² woonoppervlakte. Het perceel is 174 m². In Trompbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €578.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Maarten Harpertszoon Trompstraat 39 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-01-09. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.73 kg/jaar.
De wijk Trompbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €578.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Maarten Harpertszoon Trompstraat 39 in Trompbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Maarten Harpertszoon Trompstraat 39: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.7 km.