Bovenwoning (appartement) Bestevâerstraat 11 4 Amsterdam

Bestevâerstraat 11 4, 1056 HD Amsterdam

68 m² Bouwjaar 1921 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Bestevâerstraat 11 4 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €578.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
225 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€525.000 tot €625.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bestevâerstraat 11 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bestevâerstraat 11 4

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
256.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
343.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
62.86 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3130 Inwoners
1770 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1626 Woningvoorraad
€578.000 Gem. woningwaarde Trompbuurt
32% Koopwoningen
25.430 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bestevâerstraat 11 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bestevâerstraat 11 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Bestevâerstraat 11 4?

De prijsindicatie voor Bestevâerstraat 11 4 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Trompbuurt is €578.000. Dat komt neer op circa €8.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bestevâerstraat 11 4 zich tot de wijk Trompbuurt?

Bestevâerstraat 11 4 is een bovenwoning (appartement) van 68 m² in de wijk Trompbuurt. De buurt telt 1.626 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.430 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bestevâerstraat 11 4?

Bestevâerstraat 11 4 is een bovenwoning (appartement) in Trompbuurt, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bestevâerstraat 11 4 vergeleken met de buurt?

Bestevâerstraat 11 4 heeft 68 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Trompbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €578.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bestevâerstraat 11 4 en wat betekent dat?

Bestevâerstraat 11 4 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-12-15. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 62.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bestevâerstraat 11 4?

Bestevâerstraat 11 4 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Trompbuurt?

De wijk Trompbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €578.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Trompbuurt?

Vanuit Bestevâerstraat 11 4 in Trompbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.