Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 178 m²
- Inhoud
- 320 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2019 tot 2022
Admiraal De Ruijterweg 108 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m² en 5 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €578.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Admiraal De Ruijterweg 108 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1 kmDiscover this beautiful furnished four-bedroom apartment of 178 sq.m. located on the Admiraal de Ruijterweg with a spacious roof terrace.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Admiraal De Ruijterweg 108 3 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Trompbuurt is €578.000. Dat komt neer op circa €3.247 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdmiraal De Ruijterweg 108 3 is een bovenwoning (appartement) van 178 m² in de wijk Trompbuurt. De buurt telt 1.626 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.430 inwoners per km².
Admiraal De Ruijterweg 108 3 is een bovenwoning (appartement) in Trompbuurt, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Admiraal De Ruijterweg 108 3 heeft 178 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Trompbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €578.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Admiraal De Ruijterweg 108 3 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Admiraal De Ruijterweg 108 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Trompbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €578.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Admiraal De Ruijterweg 108 3 in Trompbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.