Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Inhoud
- 460 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
- Badkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €810.000 tot €910.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2026
Admiraal De Ruijterweg 104 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €578.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Admiraal De Ruijterweg 104 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1 kmWaanzinnig dubbel bovenhuis met een overvloed aan lichtinval, een warme sfeer, veel ruimte en een schitterend dakterras, centraal gelegen in de…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Admiraal De Ruijterweg 104 3 ligt rond €810.000 tot €910.000. De gemiddelde woningwaarde in Trompbuurt is €578.000. Dat komt neer op circa €4.516 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdmiraal De Ruijterweg 104 3 is een bovenwoning van 128 m² in de wijk Trompbuurt. De buurt telt 1.626 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.430 inwoners per km².
Admiraal De Ruijterweg 104 3 is een bovenwoning in Trompbuurt, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Admiraal De Ruijterweg 104 3 heeft 128 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Trompbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €578.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Admiraal De Ruijterweg 104 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-04-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.44 kg/jaar.
Admiraal De Ruijterweg 104 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.
De wijk Trompbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €578.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Admiraal De Ruijterweg 104 3 in Trompbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.