Woningdetails
- Type
- Maisonnette
- Bouwvorm
- Nieuwbouw
- Bouwjaar
- 2026
- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Inhoud
- 180 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Ligging
- In woonwijk
Admiraal De Ruijterweg 56 B2 is een maisonnette in Amsterdam, gebouwd in 2026. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €578.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Admiraal De Ruijterweg 56 B2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1 kmDe Drukkerij | Quality Living – Amsterdam Aan de Admiraal de Ruijterweg 56 in De Baarsjes begint binnenkort een nieuw hoofdstuk.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Admiraal De Ruijterweg 56 B2 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Trompbuurt is €578.000. Dat komt neer op circa €9.031 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdmiraal De Ruijterweg 56 B2 is een maisonnette van 64 m² in de wijk Trompbuurt. De buurt telt 1.626 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.430 inwoners per km².
Admiraal De Ruijterweg 56 B2 is een maisonnette in Trompbuurt, gebouwd in 2026 (0 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Admiraal De Ruijterweg 56 B2 heeft 64 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Trompbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €578.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Admiraal De Ruijterweg 56 B2 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Admiraal De Ruijterweg 56 B2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Trompbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €578.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Admiraal De Ruijterweg 56 B2 in Trompbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Admiraal De Ruijterweg 56 B2: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.7 km.