Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1939
- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Inhoud
- 190 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Laatst bekende transactie
- Periode 2020 tot 2024
Joos Banckersweg 4 4 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €572.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Joos Banckersweg 4 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.7 kmStunning one-bedroom apartment of 68 sq.m, located on the 4th floor, and an amazing roof terrace and 2 skylights.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Erasmusparkbuurt-Oost is €572.000. Dat komt neer op circa €8.412 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJoos Banckersweg 4 4 is een bovenwoning van 68 m² in de wijk Erasmusparkbuurt-Oost. De buurt telt 877 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.451 inwoners per km².
Joos Banckersweg 4 4 is een bovenwoning in Erasmusparkbuurt-Oost, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Joos Banckersweg 4 4 heeft 68 m² woonoppervlakte en 190 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Erasmusparkbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €572.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Joos Banckersweg 4 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Joos Banckersweg 4 4 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Erasmusparkbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €572.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Joos Banckersweg 4 4 in Erasmusparkbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.