Bovenwoning (appartement) Joos Banckersweg 2 1 Amsterdam

Joos Banckersweg 2 1, 1056 EM Amsterdam

69 m² Bouwjaar 1931 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Joos Banckersweg 2 1 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €572.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
230 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Joos Banckersweg 2 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Joos Banckersweg 2 1

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1865 Inwoners
980 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
877 Woningvoorraad
€572.000 Gem. woningwaarde Erasmusparkbuurt-Oost
38% Koopwoningen
22.451 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Joos Banckersweg 2 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Joos Banckersweg 2 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Joos Banckersweg 2 1?

De prijsindicatie voor Joos Banckersweg 2 1 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Erasmusparkbuurt-Oost is €572.000. Dat komt neer op circa €8.290 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Joos Banckersweg 2 1 zich tot de wijk Erasmusparkbuurt-Oost?

Joos Banckersweg 2 1 is een bovenwoning (appartement) van 69 m² in de wijk Erasmusparkbuurt-Oost. De buurt telt 877 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.451 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Joos Banckersweg 2 1?

Joos Banckersweg 2 1 is een bovenwoning (appartement) in Erasmusparkbuurt-Oost, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Joos Banckersweg 2 1 vergeleken met de buurt?

Joos Banckersweg 2 1 heeft 69 m² woonoppervlakte en 230 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Erasmusparkbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €572.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Joos Banckersweg 2 1 en wat betekent dat?

Joos Banckersweg 2 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-04-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Joos Banckersweg 2 1?

Joos Banckersweg 2 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Erasmusparkbuurt-Oost?

De wijk Erasmusparkbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €572.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Erasmusparkbuurt-Oost?