Bovenwoning Hoofdweg 455 2 Amsterdam

Hoofdweg 455 2, 1056 CW Amsterdam

58 m² Bouwjaar 1927 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Hoofdweg 455 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €485.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hoofdweg 455 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoofdweg 455 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
129.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.22 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1750 Inwoners
995 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
931 Woningvoorraad
€485.000 Gem. woningwaarde Robert Scottbuurt-Oost
30% Koopwoningen
26.388 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoofdweg 455 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hoofdweg 455 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoofdweg 455 2?

De prijsindicatie voor Hoofdweg 455 2 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Robert Scottbuurt-Oost is €485.000. Dat komt neer op circa €8.362 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoofdweg 455 2 zich tot de wijk Robert Scottbuurt-Oost?

Hoofdweg 455 2 is een bovenwoning van 58 m² in de wijk Robert Scottbuurt-Oost. De buurt telt 931 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoofdweg 455 2?

Hoofdweg 455 2 is een bovenwoning in Robert Scottbuurt-Oost, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoofdweg 455 2 vergeleken met de buurt?

Hoofdweg 455 2 heeft 58 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Robert Scottbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €485.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoofdweg 455 2 en wat betekent dat?

Hoofdweg 455 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoofdweg 455 2?

Hoofdweg 455 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Robert Scottbuurt-Oost?

De wijk Robert Scottbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €485.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Robert Scottbuurt-Oost?

Vanuit Hoofdweg 455 2 in Robert Scottbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.