Benedenwoning (appartement) Hoofdweg 351 H Amsterdam

Hoofdweg 351 H, 1056 CP Amsterdam

71 m² Bouwjaar 1927 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Hoofdweg 351 H is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
71 m²
Inhoud
184 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€575.000 tot €675.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hoofdweg 351 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoofdweg 351 H

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (40.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1330 Inwoners
815 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
778 Woningvoorraad
€454.000 Gem. woningwaarde Orteliusbuurt-Noord
29% Koopwoningen
31.131 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoofdweg 351 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hoofdweg 351 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoofdweg 351 H?

De prijsindicatie voor Hoofdweg 351 H ligt rond €575.000 tot €675.000. De gemiddelde woningwaarde in Orteliusbuurt-Noord is €454.000. Dat komt neer op circa €6.394 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoofdweg 351 H zich tot de wijk Orteliusbuurt-Noord?

Hoofdweg 351 H is een benedenwoning (appartement) van 71 m² in de wijk Orteliusbuurt-Noord. De buurt telt 778 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 31.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoofdweg 351 H?

Hoofdweg 351 H is een benedenwoning (appartement) in Orteliusbuurt-Noord, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoofdweg 351 H vergeleken met de buurt?

Hoofdweg 351 H heeft 71 m² woonoppervlakte en 184 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Orteliusbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoofdweg 351 H en wat betekent dat?

Hoofdweg 351 H heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoofdweg 351 H?

Hoofdweg 351 H heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 40 m².

Hoe is de woningmarkt in Orteliusbuurt-Noord?

De wijk Orteliusbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Orteliusbuurt-Noord?

Vanuit Hoofdweg 351 H in Orteliusbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.