Woningdetails
- Type
- Benedenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 53 m²
- Inhoud
- 140 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
Hoofdweg 337 H is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoofdweg 337 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
0.3 kmBioscoop
1.8 kmVOOR DE NEDERLANDSE OMSCHRIJVING, ZIE ONDER ENGELSE TEKST This fully renovated 2-bedroom apartment is located on the ground floor and has a lovely…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Hoofdweg 337 H ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Orteliusbuurt-Noord is €454.000. Dat komt neer op circa €8.566 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoofdweg 337 H is een benedenwoning (appartement) van 53 m² in de wijk Orteliusbuurt-Noord. De buurt telt 778 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 31.131 inwoners per km².
Hoofdweg 337 H is een benedenwoning (appartement) in Orteliusbuurt-Noord, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hoofdweg 337 H heeft 53 m² woonoppervlakte en 140 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Orteliusbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hoofdweg 337 H heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.68 kg/jaar.
Hoofdweg 337 H heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 40 m².
De wijk Orteliusbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Hoofdweg 337 H in Orteliusbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.