Tussenverdieping Jan van Galenstraat 138 E Amsterdam

Jan van Galenstraat 138 E, 1056 CG Amsterdam

97 m² Bouwjaar 2003 3 kamers 2 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Jan van Galenstraat 138 E is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €572.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
97 m²
Inhoud
242 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jan van Galenstraat 138 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Galenstraat 138 E

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1865 Inwoners
980 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
877 Woningvoorraad
€572.000 Gem. woningwaarde Erasmusparkbuurt-Oost
38% Koopwoningen
22.451 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan van Galenstraat 138 E

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jan van Galenstraat 138 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Galenstraat 138 E?

De prijsindicatie voor Jan van Galenstraat 138 E ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Erasmusparkbuurt-Oost is €572.000. Dat komt neer op circa €5.897 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Galenstraat 138 E zich tot de wijk Erasmusparkbuurt-Oost?

Jan van Galenstraat 138 E is een tussenverdieping van 97 m² in de wijk Erasmusparkbuurt-Oost. De buurt telt 877 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.451 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Galenstraat 138 E?

Jan van Galenstraat 138 E is een tussenverdieping in Erasmusparkbuurt-Oost, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jan van Galenstraat 138 E vergeleken met de buurt?

Jan van Galenstraat 138 E heeft 97 m² woonoppervlakte en 242 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Erasmusparkbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €572.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Galenstraat 138 E en wat betekent dat?

Jan van Galenstraat 138 E heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Jan van Galenstraat 138 E?

Jan van Galenstraat 138 E heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Erasmusparkbuurt-Oost?

De wijk Erasmusparkbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €572.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Erasmusparkbuurt-Oost?

Vanuit Jan van Galenstraat 138 E in Erasmusparkbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.