Bovenwoning Jan van Galenstraat 199 2 Amsterdam

Jan van Galenstraat 199 2, 1056 BT Amsterdam

54 m² Bouwjaar 1931 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Jan van Galenstraat 199 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
54 m²
Inhoud
185 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg, aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Jan van Galenstraat 199 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Galenstraat 199 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152 kWh/m²
Primaire fossiele energie
231.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.48 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1845 Inwoners
1150 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1128 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde John Franklinbuurt
17% Koopwoningen
25.962 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan van Galenstraat 199 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jan van Galenstraat 199 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Galenstraat 199 2?

De prijsindicatie voor Jan van Galenstraat 199 2 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in John Franklinbuurt is €470.000. Dat komt neer op circa €8.704 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Galenstraat 199 2 zich tot de wijk John Franklinbuurt?

Jan van Galenstraat 199 2 is een bovenwoning van 54 m² in de wijk John Franklinbuurt. De buurt telt 1.128 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.962 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Galenstraat 199 2?

Jan van Galenstraat 199 2 is een bovenwoning in John Franklinbuurt, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan van Galenstraat 199 2 vergeleken met de buurt?

Jan van Galenstraat 199 2 heeft 54 m² woonoppervlakte en 185 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In John Franklinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Galenstraat 199 2 en wat betekent dat?

Jan van Galenstraat 199 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-10-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan van Galenstraat 199 2?

Jan van Galenstraat 199 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in John Franklinbuurt?

De wijk John Franklinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.