Bovenwoning Karel Doormanstraat 114 2 Amsterdam

Karel Doormanstraat 114 2, 1055 VG Amsterdam

52 m² Bouwjaar 1937 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Karel Doormanstraat 114 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
151 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Karel Doormanstraat 114 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Karel Doormanstraat 114 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
149.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
223.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2410 Inwoners
1315 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1224 Woningvoorraad
€442.000 Gem. woningwaarde Landlust-Noord
26% Koopwoningen
24.551 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Karel Doormanstraat 114 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Karel Doormanstraat 114 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Karel Doormanstraat 114 2?

De prijsindicatie voor Karel Doormanstraat 114 2 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Landlust-Noord is €442.000. Dat komt neer op circa €8.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Karel Doormanstraat 114 2 zich tot de wijk Landlust-Noord?

Karel Doormanstraat 114 2 is een bovenwoning van 52 m² in de wijk Landlust-Noord. De buurt telt 1.224 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.551 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Karel Doormanstraat 114 2?

Karel Doormanstraat 114 2 is een bovenwoning in Landlust-Noord, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Karel Doormanstraat 114 2 vergeleken met de buurt?

Karel Doormanstraat 114 2 heeft 52 m² woonoppervlakte en 151 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Landlust-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Karel Doormanstraat 114 2 en wat betekent dat?

Karel Doormanstraat 114 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Karel Doormanstraat 114 2?

Karel Doormanstraat 114 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Landlust-Noord?

De wijk Landlust-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landlust-Noord?