Benedenwoning (appartement) Bestevâerstraat 197 H Amsterdam

Bestevâerstraat 197 H, 1055 TL Amsterdam

53 m² Bouwjaar 1925 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Bestevâerstraat 197 H is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €496.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bestevâerstraat 197 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bestevâerstraat 197 H

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
134.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
219.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.24 kg/m²

Tuin
Ja (92.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4125 Inwoners
2355 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2266 Woningvoorraad
€496.000 Gem. woningwaarde Landlust-Zuid
32% Koopwoningen
20.724 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bestevâerstraat 197 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bestevâerstraat 197 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Bestevâerstraat 197 H?

De prijsindicatie voor Bestevâerstraat 197 H ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Landlust-Zuid is €496.000. Dat komt neer op circa €9.358 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bestevâerstraat 197 H zich tot de wijk Landlust-Zuid?

Bestevâerstraat 197 H is een benedenwoning (appartement) van 53 m² in de wijk Landlust-Zuid. De buurt telt 2.266 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.724 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bestevâerstraat 197 H?

Bestevâerstraat 197 H is een benedenwoning (appartement) in Landlust-Zuid, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bestevâerstraat 197 H vergeleken met de buurt?

Bestevâerstraat 197 H heeft 53 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Landlust-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €496.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bestevâerstraat 197 H en wat betekent dat?

Bestevâerstraat 197 H heeft energielabel C. Geldig tot 2033-04-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bestevâerstraat 197 H?

Bestevâerstraat 197 H heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 92 m².

Hoe is de woningmarkt in Landlust-Zuid?

De wijk Landlust-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €496.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landlust-Zuid?