Benedenwoning (appartement) Juliana van Stolbergstraat 46 H Amsterdam

Juliana van Stolbergstraat 46 H, 1055 RN Amsterdam

56 m² Bouwjaar 1934 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Juliana van Stolbergstraat 46 H is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
56 m²
Inhoud
201 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Juliana van Stolbergstraat 46 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Juliana van Stolbergstraat 46 H

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
158.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
361.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.24 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2410 Inwoners
1315 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1224 Woningvoorraad
€442.000 Gem. woningwaarde Landlust-Noord
26% Koopwoningen
24.551 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Juliana van Stolbergstraat 46 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Juliana van Stolbergstraat 46 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Juliana van Stolbergstraat 46 H?

De prijsindicatie voor Juliana van Stolbergstraat 46 H ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Landlust-Noord is €442.000. Dat komt neer op circa €7.893 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Juliana van Stolbergstraat 46 H zich tot de wijk Landlust-Noord?

Juliana van Stolbergstraat 46 H is een benedenwoning (appartement) van 56 m² in de wijk Landlust-Noord. De buurt telt 1.224 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.551 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Juliana van Stolbergstraat 46 H?

Juliana van Stolbergstraat 46 H is een benedenwoning (appartement) in Landlust-Noord, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Juliana van Stolbergstraat 46 H vergeleken met de buurt?

Juliana van Stolbergstraat 46 H heeft 56 m² woonoppervlakte en 201 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Landlust-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Juliana van Stolbergstraat 46 H en wat betekent dat?

Juliana van Stolbergstraat 46 H heeft energielabel F. Geldig tot 2035-07-14. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Juliana van Stolbergstraat 46 H?

Juliana van Stolbergstraat 46 H heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Landlust-Noord?

De wijk Landlust-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.